Πρόγραμμα αγώνων


Πρόγραμμα Πασχαλινών Προπονήσεων

Πρόγραμμα Πασχαλινών Προπονήσεων

Σας ανακοινώνουμε ότι το πρόγραμμα προπονήσεων τις ημέρες των διακοπών του Πάσχα θα έχει ως εξής: Μ.Δευτέρα 22/4: 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2011-2012) 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2009-2010) 18.15-19.30 (Γεννηθέντες 2007-2008) 19.15-20.30 (Γεννηθέντες 2005-2006 + 2003-2004) Μ. Τρίτη 23/4: 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2011-2012) 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2009-2010) 18.15-19.30 (Γεννηθέντες 2007-2008) 19.15-20.30 (Γεννηθέντες 2005-2006 + 2003-2004) Μ.Τετάρτη 24/4: 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2011-2012) 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2009-2010) 17.15-18.30 (Γεννηθέντες 2007-2008) 18.30-20.00 (Φιλικός αγώνας Αντρικού) 20.00-21.15...

Περισσότερα...

Περισσότερα


Πρόγραμμα Αγώνων 20 και 21 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 20 και 21 Απριλίου

Αυτό το Σαββατοκύριακο θα γίνουν κάποιοι εξ’ αναβολής αγώνες του Σόκερλινκ, το Κ12/2007(ΕΠΣΑ) έχει κανονικά πρωτάθλημα, ρεπό θα έχουν τα γκρουπ Κ16, Κ10 και Κ8 ενώ θα γίνουν οι κάτωθι αγώνες: Κ14(ΕΠΣΑ)Φιλικό Σάββατο 20/4/2019 11.30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ COERVER (Φιλικό) Κ14(soccerlink) Κυριακή 21/4/2019 13.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κ12(ΕΠΣΑ) Πρωτάθλημα Σάββατο 20/4/2019 10.00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κ12(2008)1+2 γκρούπ Σάββατο 20/4/2019 14.30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ- ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κ12(κορίτσια δημοτικού)...

Περισσότερα...

Περισσότερα


Πρόγραμμα Αγώνων 13 και 14 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 13 και 14 Απριλίου

Γήπεδο Καματερού: https://goo.gl/maps/ErpNzobzknF2 Γήπεδο SCP Χαλανδρίου: https://goo.gl/maps/4n8wxBtqM8p Γήπεδο Παραδείσου Αμαρουσίου: https://goo.gl/maps/LaWMnsVrwb12 Γήπεδο Καισαριανής Βοηθητικό: https://goo.gl/maps/JsmMcFYBvpJ2 Γήπεδο Κενταύρου: https://goo.gl/maps/rKFBYdFteQ92 Γήπεδο Ο.Φ Χολαργού: https://goo.gl/maps/5XN7YCoGjx72 Γήπεδο Π.Ο.Ψ: https://goo.gl/maps/CVBbL9BqMs42 Γήπεδο Περιστερίου: https://goo.gl/maps/Xjo7soTkciR2...

Περισσότερα


Πρόγραμμα Αγώνων 6 και 7 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 6 και 7 Απριλίου

Γήπεδο Απόλλων Χαλανδρίου: https://goo.gl/maps/JB8PppoMxfr Γήπεδο Γέρακα: https://goo.gl/maps/vkSB8HwoFUy Γήπεδο Κυανέρυθρων Ακαδημιών Πανιωνίου: https://goo.gl/maps/FzwEHyynp1G2 Γήπεδο Κηφισσιάς: https://goo.gl/maps/VuoFcVdXQz92 Γήπεδο Παμπαιανικού: https://goo.gl/maps/7wQxGwAywq92...

Περισσότερα


Πρόγραμμα αγώνων 30 και 31 Μαρτίου

Πρόγραμμα αγώνων 30 και 31 Μαρτίου

Γήπεδο Π.Α.Σ Γαλάτσι: https://goo.gl/maps/iiiSScXyJ6L2 Γήπεδο Α.Ε Γέρακας: https://goo.gl/maps/wzasfr31zMA2 Γήπεδο Α.Ε Μεταμόρφωσης: https://goo.gl/maps/DWJW5jcB2UU2 Γήπεδο Εργάνης/Δόξας βύρωνος Δημοτικό Γήπεδο «Δημήτρης Νικολαίδης»: https://goo.gl/maps/w4oJDocerWP2 Γήπεδο ΟΣΦΠ Γλυκών Νερών: https://goo.gl/maps/RLxccDqCkeR2 Γήπεδο Ακαδημιών Καραπιαλη: https://goo.gl/maps/9hnjAn1XJwt Γήπεδο Αγίας Παρασκευής: https://goo.gl/maps/RsGtQS2Ux3k Γήπεδο Ακαδημιών ΠΕΠΕ: https://goo.gl/maps/Y9x2kQwXq9m...

Περισσότερα


Πρόγραμμα Αγώνων 2 και 3 Μαρτίου

Πρόγραμμα Αγώνων 2 και 3 Μαρτίου

Γήπεδο Υμηττού: https://goo.gl/maps/cjBDysJECoH2 Γήπεδο ΡΟΥΦ: https://goo.gl/maps/7cnf3y2mtCq Arrena Soccer Club: https://goo.gl/maps/mWmJiuGtZ8B2 Γήπεδο Αγίας Παρασκευής: https://goo.gl/maps/s1ASJeWWEp92 Γήπεδο Απόλλων Χαλανδρίου: https://goo.gl/maps/aXVnzjjjAj12 1ο Γυμνάσιο Ψυχικού: https://goo.gl/maps/kKZ9QmwHmDT2 Γήπεδο Κωστέα Γείτονα: https://goo.gl/maps/P119wwrEFx32...

Περισσότερα



Page 4 of 10« First...23456...10...Last »
Ακολουθεί ανακοίνωση του συλλόγου μας: Κατόπιν συστάσεων των κρατικών θεσμών (Υπ. Υγείας, Ε.Ο.Δ.Υ.,Δήμος Βριλησσίων), με σκοπό τον περιορισμό της εξάπλωσης του COVID-19 και την προστασία της υγείας του κοινού αναστέλλονται όλες οι δραστηριότητες του συλλόγου μας από σήμερα έως και την Κυριακή 15/3/2020.